Banner

Účet

Kategórie

Rozvrhová tabuľa pre 40 tried

Rozvrhová tabuľa umožňuje zostaviť a prehľadne zobraziť týždenný rozvrh hodín. V ľavom stĺpci sú na bielom magnetickom prúžku vyznačené jednotlivé triedy. Na zobrazenie vyučujúcich v jednotlivých hodinách, dňoch a triedach slúžia farebné magnetické štvorčeky s popisom.

Viac detailov


199,90 € vrátane DPH

10135100.1108


Hodnotenie: 2.1/5 (15 x hodnotené)


Rozvrhová tabuľa umožňuje zostaviť a prehľadne zobraziť týždenný rozvrh hodín. V ľavom stĺpci sú na bielom magnetickom prúžku vyznačené jednotlivé triedy. Na zobrazenie vyučujúcich v jednotlivých hodinách, dňoch a triedach slúžia farebné magnetické štvorčeky s popisom.
Rám tabule je z eloxovaného hliníka v prírodnom odtieni, plastové rohy. Štandardná montážna sada pre upevnenie na stenu. Rozvrhovú tabuľu je tiež možné vyrobiť v uzamykateľnom prevedení ako vitrínu alebo s odkladacou lištou na popisovače.

Príklad: vyučujúcemu s úväzkom 10 hodín matematiky a 13 hodín fyziky je pridelená tmavozelená farba. Z magnetického prúžku sa nastrihá 23 štvorčekov. Pomocou svetlého popisovača sa na 10 štvorčekov napíše skratka M a 13 štvorčekov skratka F. Magnetické štvorčeky sa rozmiestnia do príslušných políčok hodín a tried, v ktorých bude vyučujúci vyučovať.

Veľkosť: do 40 tried (1 - 12 hodín)
Rozmer: 135 x 100 cm

TIP!! Základná sada rozvrh - obsahuje všetko potrebné pre použitie rozvrhovej tabule.

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK