Banner

Ochrana súkromia

Spoločnosť Maquita s.r.o. - Educational Materials Distribution podľa zákona 166/2003 Z.z. o ochrane súkromia sa zaväzuje, že bude rešpektovať Vaše súkromie v režime on-line a uznáva Vašu požiadavku na vhodnú ochranu a spracovanie všetkých informácií umožňujúcich osobnú identifikáciu (ďalej len "osobné informácie"), ktoré s nami zdieľate.

 

Spoločnosť Maquita s.r.o. zaviedla tieto pravidlá na ochranu súkromných údajov v režime on-line preto, aby ste vedeli, s akou obozretnosťou budeme zaobchádzať s Vašimi osobnými informáciami.

 

Pod pojmom osobné informácie sa myslia všetky informácie, ktoré by mohli byť použité na identifikáciu jednotlivca vrátane, nie však výhradne, jeho mena a priezviska, domácej alebo inej fyzickej adresy, e-mailovej adresy alebo iných kontaktných informácií, či už domácich, alebo pracovných. Vo všeobecnosti však môžete navštíviť webový portál babkovedivadlo.eu bez toho, aby ste nám poskytli akékoľvek informácie o Vašej totožnosti.

 

Vaše údaje nebudú za žiadnych okolností poskytované tretím osobám a budú použité iba pre naše obchodné potreby. Spoločnosť Maquita s.r.o. používa, spracováva a uchováva Vaše údaje výhradne pre účely fungovania webového portálu babkovedivadlo.eu. Všetky osobné údaje, ktoré babkovedivadlo.eu získa od používateľov, sa nikdy nestanú predmetom predaja, či poskytnutia tretím stranám bez predchádzajúceho súhlasu používateľa.

 


ÚvodÚvod

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK