Banner

Účet

Kategórie

Mesačná plánovacia tabuľa

Mesačný plánovač je rozdelený na 35 okienok. Jednotlivé denné okienka sa popíšu príslušnými údajmi v mesiaci. Do každého dňa je možné zapisovať úlohy, odkazy a pod. Okienka predošlých dní sa zmažú a zapisujú sa aktuálne údaje. Vznikne tak nepretržitý cyklický kalendár, ktorý Vás bude jasno a na prvý pohľad informovať o Vašich povinnostiach na jednotlivé dni.

Viac detailov


109,90 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.7/5 (11 x hodnotené)


Mesačný plánovač je rozdelený na 35 okienok. Jednotlivé denné okienka sa popíšu príslušnými údajmi v mesiaci. Do každého dňa je možné zapisovať úlohy, odkazy a pod. Okienka predošlých dní sa zmažú a zapisujú sa aktuálne údaje. Vznikne tak nepretržitý cyklický kalendár, ktorý Vás bude jasno a na prvý pohľad informovať o Vašich povinnostiach na jednotlivé dni. Tabuľa je vybavená posuvnou značkou aktuálneho dňa. Štandardná farba rastru je čierna. Rám je z eloxovaného hliníka, plastové rohy, odkladacia lišta na popisovače. Štandardné príslušenstvo na zavesenie na stenu v balení. Povrch si môžte zvoliť email 250°C alebo dvojvrstvovú keramiku 810°C. Vyrobíme Vám aj plánovaciu tabuľu podľa Vašich požiadaviek, napr. ročnú, štvrťročnú, dovolenky atď. Maximálna veľkosť 200x100 cm.

Rozmer: 70x100 cm

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK