Banner

Tabuľa pojazdná, email - popis fixkou

Pojazdná tabuľa s bielym lakovaným povrchom. Tento typ povrchu nie je vhodný na intenzívne používanie. Povrch nie je taký odolný proti oteru. Po obrúsení povrchovej vrstvičky používaním je zmazanie popisovačov obtiažnejšie. Pre intenzívne používanie odporúčame keramický povrch.

Viac detailov


297,95 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.2/5 (22 x hodnotené)


Pojazdná tabuľa s bielym lakovaným povrchom. Tento typ povrchu nie je vhodný na intenzívne používanie. Povrch nie je taký odolný proti oteru. Po obrúsení povrchovej vrstvičky používaním je zmazanie popisovačov obtiažnejšie. Pre intenzívne používanie odporúčame keramický povrch.
 • Farba povrchu: biela
 • Tabuľa je otočná okolo horizontálnej osi
 • Stojan z oválneho oceľového profilu, strieborná farba
 • Elegantná a stabilná konštrukcia

TIP!! Plochy tabule je možné potlačiť rôznymi rastrami (linajky, štvorčeky, notová osnova ...). V prípade informácií nás kontaktujte. Štandardná farby potlače je čierna. Príplatok za potlač je 18 eur/m2.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK