Banner

Účet

To sme my - That´s us + CD - 3. ročník ZŠ

To sme my - That´s us + CD - 3. ročník ZŠ

Ponúkame vám moderný učebný komplet angličtiny pre žiakov 3. ročníka základnej školy. TO SME MY - THAT´S US sa skladá z učebnice, ktorej súčasťou je CD, pracovného zošita a metodickej príručky.

Učebnica angličtiny pre 3. ročnik ZŠ

Viac detailov

Znížená cena!
5,25 € vrátane DPH

5,95 € vrátane DPH

PR9788007018303

Pozor: Posledné kusy na sklade!


Hodnotenie: 2.5/5 (17 x hodnotené)


Ponúkame vám moderný učebný komplet angličtiny pre žiakov 3. ročníka základnej školy. TO SME MY - THAT´S US sa skladá z učebnice, ktorej súčasťou je CD, pracovného zošita a metodickej príručky. Učebnica predstavuje mladším žiakom angličtinu hravým a jednoduchým spôsobom. Jej obsah korešponduje so záujmami mladšieho žiaka a jeho svetom. Malí žiaci majú možnosť precvičiť si slovnú zásobu i gramatické tvary na veselých príbehoch dvojčiat Zity a Zacka. Lekcie sú krátke, texty stručné a množstvo ilustrácií zabezpečuje názornosť. Dôraz sa kladie na rozvoj zručnosti počúvania s porozumením a na hovorenie. Fonetika a jazykové konštrukcie sa opakovane precvičujú v rôznych príbehoch, v konverzácii a hrách, ktoré si žiaci môžu vypočuť na CD nahratom rodenými Angličanmi. Metodická príručka, pesničky a hudobné podklady týchto pesničiek sú sprístupnené na stiahnutie.

 

Rozsah: 68 strán
Formát: 205 x 290 mm
Väzba: mäkká
Rok vydania: 2010

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK