Banner

Účet

S dětmi v přírodě

S dětmi v přírodě

Zážitková výchova po celý rok. Citlivý vztah k přírodě je pro každého hlubokým obohacením pro celý život, jeho rozvoj pokládá základy pro vlídný a ohleduplný přístup k okolnímu světu i k jiným lidem.

 

Viac detailov


9,46 € vrátane DPH

9788073672010


Hodnotenie: 2.9/5 (7 x hodnotené)


Zážitková výchova po celý rok. Citlivý vztah k přírodě je pro každého hlubokým obohacením pro celý život, jeho rozvoj pokládá základy pro vlídný a ohleduplný přístup k okolnímu světu i k jiným lidem. V knize jsou připraveny náměty pro vycházky rodičů s dětmi a pro činnosti venku na každý měsíc v roce. K vycházkám patří pozorování a zkoumání světa prostřednictvím prožitků, drobných her a vlastních objevů dětí. Ponecháme-li dítěti volný prostor a čas při pobytu venku, projeví se jeho přirozená zvídavost a zájem se obrátí k vnímání prostředí a pozorování probíhajících dějů. Může si vyzkoušet fantazii na sněhových kupách, tvořit z hlíny, číst stopy, hledat plody, vnímat vůně rostlin, objevovat svět zvířat… Kniha je určena rodičům s malými i staršími dětmi (od 1 roku do 12 let), užitečné nápady v ní najdou i učitelky mateřských škol.

Formát: 145 x 205 mm, strán: 160

Autor: Šircová Ivana

 

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK