Banner

Stolička Študent

Stolička Študent

Kovová konštrukcia - plochoovál 35x15 a 38x20 mm, joklovina 35x15 mm, povrchová úprava komaxit. Stohovateľná. Sedadlo a operadlo - lakovaná buková preglejka alebo porvrch CPL (vysoko odolný HPL laminát). Výšková nastaviteľnosť stoličky. Nastaviteľnosť - dotiahnutím imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1.

Viac detailov


70,99 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.4/5 (9 x hodnotené)


Využitie vo všetkých typoch škôl a ročníkov. Kovová konštrukcia - plochoovál 35x15 a 38x20 mm, joklovina 35x15 mm, povrchová úprava komaxit. Stohovateľná. Sedadlo a operadlo - lakovaná buková preglejka alebo porvrch CPL (vysoko odolný HPL laminát). Výšková nastaviteľnosť stoličky. Nastaviteľnosť - dotiahnutím imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1. Doprava sa účtuje podľa dohody.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská. 15x10x8 cm
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK