Banner

Účet

Kategórie

Prvouka 1. ročník

Prvouka 1. ročník

Pracovný zošit pozostáva zo súboru samostatných prác k tematickým celkom v časovej postupnosti tak, ako ich uvádza Metodická príručka k prvouke. Dieťa získava tie najlepšie vedomosti o prírode a svete okolo nás. Veď príroda a zvieratá sú u detí obľúbenou tematikou.

Viac detailov


1,79 € vrátane DPH

MQT-ZOS-1101


Hodnotenie: 2.6/5 (36 x hodnotené)


Pracovný zošit pozostáva zo súboru samostatných prác k tematickým celkom v časovej postupnosti tak, ako ich uvádza Metodická príručka k prvouke. Dieťa získava tie najlepšie vedomosti o prírode a svete okolo nás. Veď príroda a zvieratá sú u detí obľúbenou tematikou. Využitím pracovného zošita Prvouka pre 1. ročník získate výbornú spätnú väzbu o vedomostiach žiaka.

Autorka: Mgr. Renáta Sivoková

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Hravá gramatika 4. ročníkHravá gramatika 4. ročník
  Po "Hravej gramatike" pre 2. a 3. ročník...
 • Prvouka 1. ročníkPrvouka 1. ročník
  Pracovný zošit pozostáva zo súboru...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK